Mobilne pranie parowe

Czy pranie parowe jest skuteczne?

Pranie parą, to bardzo ekologiczne, a przede wszystkim bezpieczne i skuteczne rozwiązanie dla Twojego dywanu i tapicerki. Czyszczenie powierzchni takich jak materace, dywany, kanapy czy tapicerki samochodowe i meblowe parą wodną to doskonałe rozwiązanie dla każdego gospodarstwa domowego.
Czyszczenie parowe to idealny sposób na pozbycie się wszystkich szkodliwych drobnoustrojów. Wysoka temperatura, którą generuje nasza parownica (170°C) pozwala zabić 99,9% bakterii znajdujących się w głębi tkanin. Taka temperatura błyskawicznie zabija roztocza kurzu domowego, zarodniki pleśni, bakterie i wirusy, owsiki, lamblie, pchły, wszy i inne pasożyty oraz insekty.
Ze względu, iż czyszczenie parowe to zabieg szczególnie polecany w pomieszczeniach zajmowanych przez małe dzieci, nasze mobilne usługi prania kierujemy szczególnie do rodzin, jako element profilaktyki przeciw alergii, pasożytom i nawracającym infekcjom, a także, wszystkim podmiotom, od których wymagana jest najwyższego poziomu sterylność- hotele, gastronomia, szkoły i przedszkola, sale i obiekty sportowe.
Okresowo wykonywana dezynfekcja gorącą parą, tapicerki samochodowej, materacy, pościeli, wózków i fotelików dziecięcych, dywanów, maskotek i innych przedmiotów, z którymi maluchy mają codzienny kontakt jest świetnym sposobem ochrony przez wszelkimi czynnikami infekcyjnymi.

Działamy na terenie: Warszawa, Kraków, Kielce, Poznań, Wrocław, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin