Czyszczenie graffiti

Jak pozbyć się graffiti?

Aby podnosić konkurencyjność regionu i zadbać o estetyczny wygląd naszych miejsc zamieszkania, pracy i rekreacji- usługi naszej firmy obejmują kompleksowe usuwanie graffiti. Często namalowane hasła godzące w uczucia religijne lub przekonania polityczne to wulgarne napisy drastycznie obniżające wartość naszej posesji. Kompleksowe usuwanie graffiti to działania interwencyjne, które obejmują usuwanie zazwyczaj szpecących i niechcianych napisów z powierzchni takich jak tynk, kamień, klinkier, cegła, płyty ceramiczne, czy rolety antywłamaniowe, które sprawią, że Twoja firma będzie częściej wybierana spośród konkurencji.
Z doświadczenia rekomendujemy naszym klientom, aby skutecznie zabezpieczyć powierzchnię przed ponownymi atakami na nasze mienie.

Oprócz czyszczenia, oferujemy łatwo zmywalne powłoki jednorazowe lub wytrzymałe powłoki permanentne. Działania te, to proponowane przez nas próby prewencji, które zapobiegają wchłanianiu się farby w strukturę budynku, dając tym samym pewną gwarancję na ewentualne usunięcie kolejnego graffiti.

Dzięki wykorzystywanym przez naszą firmę specjalistycznym środkom i metodom czyszczenia powierzchni szklanych, możemy zagwarantować Ci wysoki połysk i pełną przejrzystość powierzchni czyszczonych. Profesjonalnie myjemy okna i witryny, dobierając również odpowiednie sprzęty do rodzaju ram. Dzięki tej elastyczności możemy zapewnić nie tylko czystość, lecz jednocześnie ochronę i konserwację elementów drewnianych, aluminiowych oraz wszelkich gumowych uszczelek okiennych.
Usługę mycie okien oraz przeszkleń wykonujemy głównie w zakładach pracy, instytucjach publicznych jak i mieszkaniach oraz domach prywatnych. Aby posiadać gwarancję dłuższej protekcji, trwałości i funkcjonalności naszych powierzchni, zachęcamy do korzystania z naszych usług mycia okien regularnie.

Działamy na terenie: Warszawa, Kraków, Kielce, Poznań, Wrocław, Białystok, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Szczecin